Про магазин

Фільми на 4K UHD та Blu-ray дисках – формат кіно нового покоління!

Справжні поціновувачі кіно вважають за краще купувати фільми саме на фізичних носіях, т.к. це є найбільш якісним та сучасним способом перегляду улюблених фільмів. Тепер, завдяки високій чіткості зображення та об'ємному звуку, від глядача не вислизне навіть найменша деталь.

Ваш 4K (або HD) телевізор без 4K UHD або Blu-ray - лише телевізор. З фільмами на фізичних носіях Ви отримуєте повноцінний домашній кінотеатр! Як виробники 4K UHD або Blu-ray дисків змогли поєднати все найкраще у своєму новому форматі, так і інтернет-магазин Bluraymania зібрав на своїх віртуальних полицях найкращі фільми від офіційних дистриб'юторів. В асортименті магазину лише ліцензійні 4K UHD, 3D та Blu-ray диски!

Переваги інтернет-магазину Bluraymania:

  • Лише ліцензійні фільми на 4K UHD, 3D та Blu-ray дисках
  • Видання найкращих дистриб'юторів
  • Найповніший асортимент
  • Правильні ціни
  • Швидка доставка по всій Україні
  • Доставка у всі країни світу
  • Виконання індивідуальних замовлень

Фільми на 4K UHD та Blu-ray дисках – це гарантована якість зображення та звуку.

Видання провідних дистриб'юторів відрізняються найвищою якістю виробництва 4K UHD та Blu-ray дисків. Це найулюбленіші та видовищніші фільми у неперевершеній якості зображення та звуку. Те кіно, що вже сподобалося глядачам усього світу, та новинки, які покликані вразити уяву. Широкий асортимент фільмів на 4K UHD і Blu-ray дисках здатний задовольнити найдосвідченіших кіноманів. У нашому каталозі Ви знайдете понад 5000 видань 4K UHD, 3D та Blu-ray.

Доставка по Україні

Доставка замовлень по Україні (Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів та ін.) проводиться протягом орієнтовно 14 днів з моменту замовлення.

Ми здійснюємо виконання індивідуальних замовлень, тобто. якщо ви не знайшли один з ваших улюблених фільмів на полицях нашого інтернет-магазину, замовте його. Заповніть спеціальну форму на сторінці Контакти, і Ваша заявка буде задоволена у стислий термін.

Відправлення у всі країни світу

Ми зможемо надіслати замовлення до будь-якої країни світу звичайною поштою за умови попередньої оплати суми замовлення та вартості доставки.

Приємного перегляду!